پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانی گروه ویولت
به مشاوره نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ

مکالمه از طریق WhatsApp

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید
پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانان به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهند.
پشتیبان طراحی سایت
گروه ویولت
پشتیبان طراحی گرافیک
گروه ویولت

ویولت > مقالات > سایت > تولید محتوای سایت در کرج

تولید محتوای سایت در کرج

اگر پیشتر با طراحی سایت در کرج برای کسب و کار خود در فضای اینترنت سایتی طراحی کرده اید و در حال حاضر می خواهید از طریق سئو و بهینه سازی بازدید از سایت تان را بالا ببرید و محتوایی قویی ارائه دهید پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید.

از زمانی که موتور های جستجوی گوگل فعال شدند، محتوای سایت ها دارای اهمیت به سزایی شده است و باید تکنیک های تولید محتوای خوب را بدایند تا بتوانید با استفاده از تولید محتوای سایت در کرج بازدید از سایت و جذب مخاطب را افزایش دهید، برای اینکه تولید محتوای ارزشمندی را ارائه دهید یا باید خودتان از اصول وب نویسی مطلع باشید و یا اینکه به اشخاصی که اصول  نگارشی و قواعد مربوط به سئو را می دانند، با توجه به سئو و تولید محتوا بهینه سازی وب سایت را انجام دهند.

تیم ویولت با همکاری نویسنده های وب و تولید محتوا با اصول نگارشی برای وب نویسی بر اساس قواعد سئو جزء شرکت های برتر در زمینه تولید محتوا سایت در کرج می باشد. با ما همراه باشید تا بیشتر در زمینه تولید محتوای سایت در کرج بدانید.

اصول اولیه برای تولید محتوا در کرج

عامل اصلی برای بهتر شدن سئو سایت نوشتن محتوای با کیفیت و قوی می باشد، در واقع اگر سایت شما محتوای قوی داشته باشد در میان جستجوی گوگل جزء سایت های برتر در صفحه اول گوگل قرار می گیرد.و همین امر سبب شده تا مدیران وب سایت به دنبال تولید محتوای جذاب برای مخاطب باشند و از این رو به دنبال وبلاگ نویسان با تجربه و حرفه ای هستند.

تولید محتوای سایت در کرج

اصول یک محتوای با کیفیت این است که دستور زبان مناسبی داشته باشد و غلط املایی در آن به حداقل رسیده باشد، در وب نویسی باید مطالب خلاصه و مفید عنوان شود و محتوای سایت باید انفعالی باشد همچنین باید از سر فصل هایی در محتوای خود استفاده کنید که کاربران علی الاصول آنها را جستجو می کنند.

مراحل پنج گانه برای تولید محتوا در کرج

وقتی که به دنبال نوشتن یک متن عالی برای محتوا هستید پنج مرحله در ذهن شما باید شکل بگیرد تا محتوای با کیفیتی را تولید کنید که در ادامه در خصوص این مراحل به شما توضیحاتی را ارائه می دهیم پس با ما همراه باشید.

مرحله اول ساخت یک طرح کلی

یکی از مهمترین فرایندهای هر طراحی داشتن یک طرح واضح و کلی می باشد، در فرایند نوشتن باید یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید و نکات کلیدی را در ذهنتان نگه دارید حتماً برای ایجاد یک طرح در جلسه طوفان ذهن که برای تولید برنامه اصلی پروژه ترتیب داده شده شرکت کنید.

بر اساس طرح کلی که در ذهن دارید از محتوای سایت ها می توانید استفاده نمایید شما باید در ابتدا مخاطب اصلی را مشخص کنید و زمان بندی نمایید که طی چه مدتی باید این محتوا تهیه شود و سپس در مورد محتوا سایت تصمیم گیری کنید.

مطالعه  قیمت طراحی لوگو

شما باید مدت زمانی را که برای نوشتن مقاله دارید در نظر بگیرید ابتدا باید از پاراگراف های کوتاه در صفحه اول استفاده کنید و در صفحات بعدی می توانید توضیحات بیشتری را ارائه  دهید.

برای تولید محتوای باکیفیت باید تیم طراح  و نویسندگان با هم هماهنگ باشند، مخصوصاً در صفحه اصلی که صفحه فرود و جذب بازدید کننده می باشد و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مرحله دوم خلاصه نویسی

خلاصه ای از پروژه طراحی شده تهیه کنید و لیستی از نکات کلیدی که قرار است برای آن مقاله تهیه شود ارائه دهید تا بر اساس این نکات کلیدی در هر بخش از سایت ایجاد گردد.

برای یک مقاله طولانی اختصاصی خالصانه باید از یک مقدمه و بدنه اصلی و نتیجه گیری تشکیل شده باشد اما متاسفانه بسیاری از سایت ها از این فرمول استفاده نمی کنند در حالی که این فرمول یک ساختار اصولی در تولید محتوا می باشد و برای تولید محتوا در کرج نیز بهتر است از این ساختار استفاده کنید.

مرحله سوم نوشتن پیشنویس جذاب

در یک پیشنویس جذاب جملات مهم و کلیدی برای تولید محتوا با هم ارائه شده است و برای ارائه یک پیش نویس نهایی باید ساختار متن پیش نویس خلاصه و جذاب باشد و حق مطلب را به نوعی عنوان کرده باشد.

می توانید برای ایجاد کیفیت محتوای بسیار بالا از  چند نفر برای نوشتن پیشنویس استفاده کنید و شخصی را نیز مسئول جمع آوری پیشنویس ها کنید تا با بررسی همه پیش نویس ها چیزی را از قلم نیندازید. 

مرحله چهارم بازبینی پیش نویس

پیش نویس های خوب بارها بازبینی می شوند تا زمانی که همان کیفیت مد نظرمالک سایت باشد یک متن پیش نویس باید بارها بازبینی شود ، همه نویسندگان باید متن خود را بازبینی نمایند تا در نهایت همان چیزی که می خواهند از آب در بیاید، بهترین نویسنده های دنیا هم محتوای خود را بازبینی می کنند.

بازبینی پیش نویس محتوا

برای بازبینی و مرور باید تناسب محتوا، رعایت دستور زبان در نگارش،تصحیح غلط های املائی، بررسی سبک نوشتارصورت بگیرد،برای اینکه بتوانید بازبینی محتوای خود را به طور صحیح انجام دهید می توانید از روش هایی مثل:

خواندن متن به عقب یا خواندن با صدای بلند، می توانید متن را چند ساعت بعد یا روز بعد مورد بازبینی قرار دهید در روش اول غلط های املایی را می توانید به راحتی پیدا کنید در روش دوم می توانید جمله بندی درست را بفهمید و روش سوم نیز موجب می شود خواننده اشتباهات را راحت تر پیدا کند، هر کدام از این نوشته ها می توانند در بازبینی محتوا کارایی لازم را داشته باشد.

اگر خواستید بخشی از متن را حذف کنید حتماً آن را در فایلی دیگر ذخیره کنید چون ممکن است در پروژه های دیگر به دردتان بخورد.

مرحله پنجم اصلاح کلی متن و بررسی نهایی

بررسی نهایی متن می تواند در کوتاه ترین زمان نتیجه مطلوب را برای محتوا به وجود بیاورد به شرط آن که درست و اصولی انجام شود، بررسی نهایی را یک ویرایشگر باید انجام دهده و مجدد متن را مورد ارزیابی نهایی قرار دهد در این ارزیابی مواردی چون ساختار نوشتار، ظاهر محتوا و قالب بندی آن بار دیگر مورد ارزیابی توسط ویرایشگر که فرد دیگری است انجام می شود و در صورتی که در آن تمام موارد مورد نظر عنوان شده بود در سایت قرار می گیرد.در برخی سایت های بزرگ و اختصاصی اغلب این امر توسط چند نفر انجام می شود.

مطالعه  اهمیت بالا بودن سرعت لود سایت

ویژگی یک محتوا با کیفیت و مناسب

1-ابتدا ایده ای برای تولید محتوای تان داشته باشید و موضوع مقالات قبل از آن مشخص شوند.

2-باید لیستی از کلمات کلیدی و مهم تهیه کنید که برای بهینه سازی موتورهای جستجو موثر است.

3-هر چقدر متن مجذوب کننده ای داشته باشید کاربران بیشتری را جذب می کنید پس باید محتوای جذاب تولید کنید.

4-می توانید محتوای وب سایت های رقبای تان را مطالعه کنید تا محتوای متفاوت از محتوای آنها تولید نمایید.

5-برای تبدیل ووب سایت تان به یک منبع معتبر برای کاربران باید نیاز ها و علایق روزمره ای که در اینترنت به دنبالش هستند را در نظر بگیرید.

6-نویسنده محتوا باید اصول نگارشی را در تولید محتوای در کرج رعایت نماید و علائم نگارشی همانند ویرگول، نقطه، کامل و سایر موارد را در جای مناسب به کار ببرد تا خواننده محتوا سر در گم نشود.

7-باید در محتوا تولید شده اصول نگارشی و قوانین مربوطه سئو رعایت شده باشد تا بتواند نتیجه مطلوبی را برای سایت ایجاد کند رعایت اصولی مانند کلمات کلیدی.

8-محتوای سایت باید طولانی باشد نتایج مورد قبول برای موتور های جستجو گوگل بین 2000 تا 3000 کلمه می باشد و حداقل تعداد کلمات یک محتوا باید 500 کلمه باشد محتوای کتر از 300 کلمه در سایت توسط گوگل جریمه می شود.

درآخر

تولید محتوا می تواند بازدهی مطلوب را در کوتاه ترین زمان ایجاد کند، می توانید برای تولید محتوای سایت تجربه منحصر به فردی را با وب نویسان ویولت داشته باشید.

اشتراک گذاری در :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها