پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانی گروه ویولت
به مشاوره نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ

مکالمه از طریق WhatsApp

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید
پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانان به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهند.
پشتیبان طراحی سایت
گروه ویولت
پشتیبان طراحی گرافیک
گروه ویولت

ویولت > مقالات > گرافیک > سفارش طراحی لوگو حرفه ای

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

اگر می پرسید چرا باید سفارش طراحی لوگو حرفه ای داشته باشم؟ باید نگاهی به اهداف و برنامه هایی که در کسب و کارتان دارید بیندیشید، شاید این را شنیده باشید که لوگو شما هویتی از شما را ارائه می نماید.

بگذارید برایتان مثالی بیاورم، فکر کنید قرار است باشخصی کار کنید و اصلاً هیچ شناختی از وی ندارید، در اولین ملاقات قبل از اینکه با او مذاکره ایی داشته باشید به چه چیزی توجه می کنید؟ بله به ظاهر، اولین برداشت شما از یک فرد ظاهر و پوشش او است که ذهنیتی از شخصیت او را در ذهن شما ایجاد می کند، حال شما قرار است محصول یا خدماتی را ارائه دهید اولین چیزی که مشتری از شما می بیند لوگو یا برند تان است، که ممکن است برای مشتری مورد پسند و برای مشتری دیگری چنین نباشد.

اما شما با سفارش طراحی لوگو حرفه ای می توانید نظر افراد بیشتر را به محصول یا خدمات تان جلب نمایید. در ادامه این مقاله قرار است شما را با انواع سفارش طراحی لوگو حرفه ای آشنا کنیم، با ویولت همراه باشید.

لوگو چیست؟

لوگو که مخفف واژه لوگو تایپ است از زبان یونانی گرفته شده است که به معنای منقوش کردن است، یکی از مهمترین شاخه های رشته گرافیک لوگو است.

لوگو در زبان فارسی با عناوینی چون: نشان تجاری، مارک، نشان واره و یا آرم نیز شناخته می شود، لوگو به عنوان شاخه ای از رشته گرافیک به عنوان معرف هویت و شخصیت یک کسب و کار یا شرکت یا شخص و حرفه ای شناخته می شود.

بنابراین باید سفارش طراحی لوگو حرفه ای را دهید تا بتوانید به عنوان مهر و امضاء مجموعه تان از آن استفاده کنید تا سبب ارزش و اعتبار مجموعه تان شود.

انواع روش طراحی لوگو حرفه ای

سبک نماد
سفارش طراحی لوگو حرفه ای

در طراحی نماد که به آن طراحی آیکون یا پیکتوگرام و نشانه نیز می گویند هدف تنها بر روی یک شکل است بدون اینکه از واژه یا کلمه ای استفاده شود.

این نوع سفارش طراحی لوگو حرفه ای  به عنصری در یک سازمان اشاره دارد و به دلیل نفوذ ساده آن در ذهن مخاطب خیلی از شرکت های متقاضی طراحی لوگو حرفه ای طرفدار این سبک هستند، در این نوع طراحی می توانید اسم شرکت را در گوشه ای یادداشت نمایید اما تمرکز اصلی بر روی شکل نماد می باشد.

سبک نوشتاری

سبک نوشتاری یا ورد مارک یا فونت فارسی و لوگوتایپ از جمله سبک های پر طرفدار در سفارش طراحی لوگو حرفه ای می باشد در این سبک نام تجاری مجموعه با استفاده از فونت های خاص و سفارشی طراحی می شود.

و با خلاقیت یک طراح حرفه ای از به کار گیری فونت های خاص به عنوان یک لوگو طراحی می شود و از مهمترین فواید این طراحی ماندگاری و عدم نیاز به تغییر بر اساس زمان می باشد.

مطالعه  مهم ترین بخش های تشکیل دهنده یک وب سایت
سبک حرف نماد

این سبک که با عناوین واتر مارک و مونوگرام نیز مشهور است، لوگویی است که با استفاده از حروف اول نام تجاری یا شرکت طراحی می شود، کاربرد این روش در نام های تجاری طولانی می باشد، در واقع در این نوع طراحی نماد با استفاده از اشکال حروف شکل می گیرد.

سبک ترکیبی

در این سبک ترکیب نوشتار و نماد به نوعی مکمل هم هستند و هم از ترکیب خطوط و اشکال در کنار نام تجاری استفاده می شود در واقع در این سبک نوشتار و نماد کنار هم قرار می گیرند و باید خاطر نشان شد که استفاده لوگو و نام تجاری باید با هم انجام شود و از هر کدام نمی توانید به طور مجزا استفاده نمایید.

لزوم طراحی لوگو

شما نمی توانید شرکت بزرگی را پیدا کنید که لوگو مخصوص به خود را نداشته باشد، تأثیر دیداری لوگو در ذهن مخاطب برای مدت زمان طولانی انکارناپذیر است.

شما با سفارش طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کارتان هویتی جدید می سازید، پس می توانیم بگوییم طراحی لوگو حرفه دارای مزایای فراوانی می باشد که برخی از آنها را برایتان بر شمردیم تا خودتان قضاوت کنید.

1-مهمترین مسئله داشتن هویت سازمانی برای مجموعه تان می باشد، که با استفاده از آن می توانید تبلیغات گسترده ای را برای مجموعه تان داشته باشید.

2-با وجود یک لوگو متفاوت و جذاب برند تجاریتان نیز ارزش و اعتبار پیدا می کند.

3-شما می توانید با ثبت بین المللی لوگو حرفه ای مجموعه تان وارد رقابت در بازار جهانی شوید.

4-بی شک نمی توان نقش یک لوگو خوب را در زمینه برندیگ ندیده گرفت و می تواند تأثیر مثبت بر روی برندینگ مجموعه تان داشته باشد.

5-با سفارش طراحی لوگو حرفه ای می توانید اقدام به ثبت آن کنید.

6-تبلیغات گسترده ای را می توانید برای لوگو مجموعه خود داشته باشید.

7-با طراحی حرفه ای لوگو خودتان را از رقبای تان جدا کنید.

8-لوگو سازمانی می تواند حس اعتماد در مخاطبان خدمات یا محصولات تان ایجاد نماید.

مراحل سفارش طراحی لوگو توسط تیم ویولت

ابتدا مشاوره و اطلاعات لازم ما بین طراح و کارفرما رد و بدل می شود تا روند طراحی لوگو به شکل کاملاً حرفه ای و بر اساس نیاز شما انجام شود، شما می توانید هزینه مربوط به طراحی حرفه لوگو را آنلاین بدون مراجعه حضوری پرداخت کنید .

مراحل سفارش طراحی لوگو

و یا به دفتر ویولت مراجعه نمایید، سپس مراحل طراحی شروع می شود که طراحان حرفه ای ویولت با تجارب بالا در زمینه طراحی لوگو روند طراحی را انجام می دهند، سپس تمام طرح به صورت فایل لایه باز برای کارفرما ارسال می گردد.

نرم افزار های طراحی لوگو حرفه ای

شما با یک سرچ کوتاه در گوگل می توانید تعداد بالایی از نرم افزار های طراحی لوگو را مشاهده کنید و نرم افزار های مختلفی با ابزار های مختلف در دسترس طراحان می باشد.

اما این نرم افزار ها با توجه به قابلیت هایی که دارند سطح کارایی متفاوتی نیز دارند از این رو بسیاری از این نرم افزار ها برای کارهای محدود قابل استفاده هستند، اما در ویولت تیم طراحان حرفه ای لوگو از نرم افزارهای گرافیکی مانند کورل دراو، ادوبی ایلوستریتو و نیز برای طراحی لوگو های پیکسلی از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ استفاده می کنند.

مطالعه  اهمیت بالا بودن سرعت لود سایت

یکی از نیاز های طراحان برای انجام سفارش طراحی حرفه ای لوگو استفاده از ابزار های درست است که از مهمترین ابزار ها نیز استفاده از نرم افزار های قدرتمند است که نرم افزار های ذکر شده جزء پرقدرت ترین نرم افزار های طراحی حرفه ای لوگو می باشند.

این نرم افزار ها امکانات گسترده ای را در دسترس طراحان می گذارد از این رو مجموعه با طراحی لوگو در کرج تلاش نموده تا از حرفه ای ترین نرم افزار ها برای انجام سفارشات طراحی لوگو حرفه ای استفاده نماید.

در پایان ذکر این نکته لازم است که یک لوگو حرفه ای به کسب و کار شما برای بیشتر دیده شدن کمک می کند و فاکتور های دیگری نیز برای موفقیت یک مجموعه موثر می باشد مثل ارائه خدمات در زمان مقرر و یا ارسال محصولات بر اساس سفارشات مشتریان و سایر عواملی که در هر کسب و کاری مخصوص به همان است.

مجموعه ویولت تلاش دارد تا بر اساس متد های روز و به کار گیری دانش طراحان با تجربه و کاردان در زمینه طراحی لوگو این فرصت را به تمامی کسب و کار ها دهد تا با طراحی لوگو حرفه ای بیشتر دیده شوند.

اشتراک گذاری در :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها