پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانی گروه ویولت
به مشاوره نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ

مکالمه از طریق WhatsApp

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید
پشتیبانی گروه ویولت
پشتیبانان به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهند.
پشتیبان طراحی سایت
گروه ویولت
پشتیبان طراحی گرافیک
گروه ویولت

ویولت > مقالات > بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

در این مقاله قصد داریم که برای عزیزانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی نموده اند و نیاز دارند که برند خود را به واسطه طراحی سایت در کرج معرفی نمایند، شرکت های معتبری به جهت بستن قرارداد طراحی سایت معرفی کنیم تا در این مسیر هیچ ضرر و زیانی را متحمل نشوند. ما را تا انتهای این مطلب به دو دلیل همراهی کنید:

بهترین شرکت های طراحی سایت در کرج

مقایسه شرکت های طراحی سایت در کرج

طبق مطالبی که در قسمت پیشین عنوان نمودیم، لازم است تا به جهت مقایسه انواع شرکت های طراحی سایت در کرج طبق موارد زیر عمل کنید:

کسانی که در کرج نیاز دارند که برای برند خود یک سایت مناسب طراحی نمایند، می توانند طبق انتظارات خود و همچنین بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اند، نسبت به انتخاب شرکت مدنظرشان اقدام نمایند.

نکات مورد توجه در انتخاب شرکت طراحی سایت در کرج

لازم است تا پیش از انتخاب نمودن یک شرکت برای طراحی سایت در کرج، مواردی را در نظر بگیرید تا دچار هیچ گونه ضرر و زیانی نگردید. در این مسیر سعی داشته باشید تا شرکتی را انتخاب نمایید که بسیار در این زمینه فعال باشد و پروژه های متعددی را تحت نظر داشته باشد و شرکتی نباشد که صرفا روی کاغذ نام خود را ثبت کرده است. البته گفتنی است که به شرکت های تازه تاسیس نیز با توجه به توانایی های آن ها، فرصت رقابت بدهید.

در رابطه با قراردادی که برای طراحی سایت خود می بندید در نظر داشته باشید که قرارداد را در محیط های دیگر و یا در اتومبیل شخصی انجام ندهید، حواستان باشد که عقد قرارداد حتما در دفتر رسمی شرکت منعقد گردد.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای طراحی سایت با شرکت های معامله داشته باشید و از خدماتشان استفاده نمایید که حتما قرارداد ببندند و به هیچ عنوان روی قول و قرار هایی که شفاهی می باشد حساب باز نکنید و خود را دچار زیان و دردسر نکنید.

نکات مورد توجه در انتخاب شرکت طراحی سایت در کرج

اگر می خواهید که طراحی سایت در کرج انجام گردد پس با شرکت هایی که در کرج مشغول فعالیت می باشند قرارداد ببندید، چرا که شرکت هایی که در تهران مشغول کار می باشند تنها نیم نگاهی به بازار کرج دارند و آشنایی زیادی با آنجا ندارند. به خاطر داشته باشید که شناخت همیشه با تجربه به دست می آید.

از جمله نکاتی که معمولا افراد به آن بی توجهی می کنند و دقت لازم را مبذول نمی دارند، خواندن درست قراردادی است که قرار است به امضای آن ها برسد. لذا لازم و ضروری می باشد که حتما قرارداد خود را به دقت بخوانید و به طور شفاف تمامی سوالات خود را از شرایطی که برای شما و برندتان مبهم می باشد، بپرسید. همچنین خسارات احتمالی در صورت دیرکرد آماده شدن طراحی سایت یا راه های حل و فصل مشکلات احتمالی در قرارداد پیش بینی شده باشد یا در قسمت توضیحات آنها را اضافه کنید.

مطالعه  معرفی آموزشگاه های طراحی سایت در کرج

نکته مهم دیگر این است که حواستان باشد طرف قرار داد شما می بایستی نماینده رسمی شرکت طراحی سایت در کرج و یا مدیر عامل آن شرکت است .

آخرین و اتفاقا اولین موردی که در شناسایی این شرکت ها می تواند به کمک شما بیاید این است که آدم شناس باشید. به این صورت که شما با کمی صحبت در رابطه با هر چیزی با این افراد می توانید از صحت اطلاعاتی که به شما ارائه می کنند اطمینان کسب کنید.

در ادامه این مقاله قرار است به معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت در کرج بپرازدیم و از حیطه های کاری ای که این شرکت ها در بر می گیرند صحبت کنیم تا شما عزیزان با اطمینان خاطر از این شرکت ها بتوانید قرارداد به صرفه و مورد اعتمادی ببندید.

شرکت های طراحی سایت در کرج

اگر می خواهید با شرکت های معتبر و مورد اعتماد در شهر کرج برای طراحی سایت کسب و کارتان بپردازید، پیشنهاد می کنیم به خواندن ادامه این مطالب بپردازید.

آژانس تبلیغاتی شایگان

 

در شرکت شایگان شما می توانید تمامی خدمات مربوط به طراحی سایت در کرج را به تیم خبره و حرفه ای این شرکت بسپارید چرا که تمامی خدمات این شرکت در سطح جهانی ارائه می شوند و نیازی نیست که از کیفیت آن ها شکی به دل خود راه بدهید. هدف این شرکت درآمد زایی برای تمامی افراد تیم طراحی می باشد و شعار آن ها این است که: تجارت شما می تواند بدون مرز حتی تا مریخ گسترش پیدا کند و این یعنی بزرگ شدن برند شما، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش.

از نظر این شرکت، طراحی و گرافیک یک سایت خوب حرف اول را می زند و اگر سایت شما از طراحی خوبی برخوردار باشد در کوتاه مدت خواهید توانست مخاطبان زیادی را جذب کنید. چرا که طراحی خوب نشان از حرفه ای بودن کسب و کار شما دارد.

برخی از نمونه کارهای شایگان:

آدرس و اطلاعات تماس با شایگان

شرکت منسیکس

 

تیم طراحی سایت منسیکس نیز یک نمونه از شرکت های طراحی سایت در کرج می باشد که امروزه دارای پروژه های زیادی است که این موضوع خود، به تنهایی نشان از کارآمد بودن خدمات آن ها و کیفیت سایت های طراحی شده می باشد. اگر شما عزیزان می خواهید علاوه بر طراحی سایت از خدمات دیگری چون: دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت (سئو) و راه کارهای توسعه کسب و کار در فضای مجازی برخوردار شوید، تنها کافیست که با این شرکت قرارداد خود را منعقد نمایید.

برخی از نمونه کارهای منسیکس:

آدرس و اطلاعات تماس با منسیکس

شركت طراحى وب سايت سارگون

شرکت طراحی سایت سارگون

شرکت سارگون از آن دسته از شرکت های طراحی سایت در کرج می باشد که از قدیمی های این حرفه حتما این شرکت را به خاطر دارند چرا که این شرکت از سال 1387 به صورت کاملا تخصصی در حوزه وب و اینترنت فعالیت خود را آغاز کرد و جزو قدیمی ترین و به تبع حرفه ای ترین ها در این حوزه به حساب می اید.

سارگون خود را متعهد مى داند با توجه به نياز امروز شما و آنچه براى گسترش فعاليت خود در آينده به آن نياز داريد با انجام مراحل مختلف خدمات وب همراهى مطمئن براى شما در مسير موفقيت باشد.

از جمله خدماتی که علاوه بر طراحی سایت می توانید از شرکت سارگون دریافت نمایید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برخی از نمونه کارهای سارگون:

آدرس و اطلاعات تماس با سارگون

شرکت آرمان وب نوین

شرکت آرمان وب نوین

شرکت آرمان وب نوین نیز از شرکت های برجسته در حوزه طراحی سایت در کرج است که از گروهی فوق حرفه ای در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت، مشاوره الکترونیک  پشتیبانی و آموزش، خدمات اپلیکیشن اختصاصی و تمام امور مرتبط با تجارت الکترونیک  فعالیت دارد.

از جمله مواردی که موجب شده تا افراد و کسب و کار های زیای در استان البرز، انجام خدمات خود را به دست این شرکت بسپارند موارد زیر می باشد:

  1. طراحی سایت تعاملی با مشتریان
  2. استفاده از پکیج اختصاصی کاملا داینامیک
  3. آموزش و پشتیبانی وبسایت به دو صورت رایگان و حرفه ای
  4. طراحی سایت با رویکرد تجاری برای افزایش فروش و افزایش بازدید
  5. طراحی سایت با رعایت اصول 4P
  6. ارائه خدمات پس از طراحی سایت مانند تبلیغات گوگلی و سئو با امکان انتخاب برای مشتریان

برخی از نمونه کارهای آرمان وب نوین:

آدرس و اطلاعات تماس با آرمان وب نوین

شرکت گروپ دیزاین

شرکت گروپ دیزاین

در زمره قدیمی های شرکت های طراحی سایت در کرج می توان به گروه دیزاین اشاره کرد که با 8 سال تجربه مفید و همکاری با کسب و کارهای بزرگ در حوزه محیط های مجازی و تجارت الکترونیک توانسته است جایگاه قابل اطیمنانی برای مشتریان خود کسب کند.

این شرکت با همکاری با بزرگت ترین و حرفه ای ترین تیم های طراحی استان البزر آماده خدمات رسانی در حوزه های بسیاری می باشد و از جمله خدماتی که می توانید از این گروه با تجربه دریافت کنید می توان به مواردی چون: طراحی و توسعه وب سایت، میزبانی وب، قالب ها، سئو، کلاس های آموزشی و در کل ارائه خدمات وب بصورت حرفه ای اشاره داشت.

لازم به ذکر است که این شرکت معادل با 250 سایت در زمینه های مختلفی طراحی و تحویل مشتری داده است که همین موضوع نقطه اتکایی برای کسب و کارهای اینترنتی با زمینه های مختلف کاری خواهد بود.

همچنین عزیزانی که می خواهند در این مجموعه آموزش ببینند می توانند به سایت این گروه مراجعه نمایند و بخشی از تیم بزرگ و حرفه ای این شرکت باشند.

برخی از نمونه کارهای گروپ دیزاین:

آدرس و اطلاعات تماس گروپ دیزاین

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب مرجع درست و قابل اطمینان برای کسب و کارهایی باشد که نیاز دارند حرفه خود را به صورت اینترنتی نیز در اختیار مشتریان قرار دهند و بتوانند از شرکت های معرفی شده و ترفندهای ارائه شده برای تشخیص یک شرکت درست در زمینه طراحی سایت در کرج بتواند کمک کننده باشد.

اگر این مطلب برای شما نیز مفید بوده است آن را به دوستان خود که به آن احتیاج دارند به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها